Koduõppe nipid

Meie kooli õpetajad tegid vahva video. Siin on teile meeldetuletuseks 9 lihtsat nippi, kuidas koduõppega paremini toime tulla.

Vaata videot. Kliki pildile.

91957859_511311736201072_7901456694570385408_n.jpg

Lõunasöögi jagamine asendatakse toidupakiga

Tähelepanu!

Eriolukorra täiendatud meetmete tõttu asendatakse alates 1. aprillist sooja lõunasöögi portsjon kord nädalas antava toidupakiga, kus on kuue päeva toit.

Toidupakkide jagamine toimub kolmapäeval, 1. aprillil ajavahemikus 11.00-13.00 meie kooli juures.

Paki saamiseks tuleb teavitada sotsiaalpedagooge See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Küsimuste korral palume pöörduda kooli direktori (tel. 6684800 või 5351 0225) poole.

Kooliõde pakub konsultatsiooni võimalust

Hea koolipere,

kõik õpilased, lapsevanemad ja õpetajad

Olen teie tervisemurede jaoks olemas ja pakun konsultatsiooni võimalust telefoni teel kõigile - ka teie pereliikmetele.

Praegu liigub perioodiliselt ka muid haigusi, lisaks COVID-19, mis paraku toovad kaasa palju hirme ja teadmatust. Kui Sa ei saa perearstikeskust või perearsti nõuandeliini (1220) kohe  kätte, võid julgelt ühendust võtta minuga. Olen väljaõppinud meedik ja saan anda vajalikke soovitusi, mida ette võtta, et tuua hetkeolukorras kergendust või isegi lahendust. Sellega saame vähendada niigi suure pingega töötavate perearstikeskuste ja nõustamis-liinide (1247, 112) koormust.

Hoolime ja toetame üksteist!

Ootan Sinu kõnet tööpäevadel kell 8 - 16 telefonil 5625 6608

Lugupidamisega

Kooliõde MARIS VIISIMAA

Maris.jpg

Nõuandevideod õpilastele ja lapsevanematele koduõppega toimetulekuks

Hea õpilane ja lapsevanem!

Innove õppekava- ja metoodikaagentuur on valmistanud lühikesed nõuandevideod õpilastele ja lapsevanematele koduõppega toimetulekuks. Videod võtavad lühidalt kokku kõige olulisema praegusel keerukal perioodil.

Vaatamiseks kliki pildile.

Innove_10.jpg   Innove2.jpg   Innove_est_3.jpg

Innove_2.jpg  Innove_rus2.jpg  Innove_4.jpg

Innove__eng_1.jpg  Innove_eng_2.jpg

Kool pakub lastele sooja koolilõunat

Seoses laste koduõppega ja erilise olukorraga riigis, pakub Tallinna Lilleküla Gümnaasium koostöös kooli toitlustajaga üks kord koolipäevas sooja koolilõunat. Kui leiate, et Teie laps vajab/soovib antud söögikorda, siis palume kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Söögi saab termokarbiga kaasa kodus söömiseks. Koolimajas toitlustust ei toimu. Toidu saab kätte koolimaja hoovis olevast söökla küljeuksest ajavahemikul kell 11.00-13.00. Kui leiate, et soovite toidukorda või hoopis mingil päeval loobute sellest, siis sellest anda teada kindlasti enne kella 16.00. Toit tellitakse vastavalt soovijate arvule.

Täpsustavate küsimuste korral palun pöörduda sotsiaalpedagoogide (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. )või direktori poole.

Anu Luure
Direktor