Ruumid

Näitering

Näiteringi juhendaja Kadri Lepik

Kadri Lepik

Olen lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Seminari noorsootöö eriala ning omandanud Tallinna Ülikoolis magistrikraadi sotisaalpedagoogika ja lastekaitse erialal. Lisaks põhitööle Loo Kultuurikeskuses on minu lemmiktööks näiteringi juhendamine Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis. Näitlemisega olen ma seotud olnud terve elu ja osalenud erinevates projektides juba lapseaeast saadik. Keskkoolis käisin teatriklassis ning ülikooliski oli lisaerialaks näitejuhtimine. Teatri tegemine ja külastamine on minu töö, kirg ja hobi.

Näiteringi tegevus

Näiteringis on lastel end suurepärane võimalus mitmekülgselt täiendada, tehes seda tunnetuse ja emotsioonide kaudu. Laps omandab eluks vajalikke teadmisi, oskusi ja kogemusi läbi erinevate rollide. Oluline osa on lavalisel liikumisel ning sõna- ja väljenduskunstil. Iganädalastes näiteringitundides on lapsel võimalus arendada loovust, fantaasiat ja rikastada oma emotsionaalset maailma. Läbi etüüdide, teatrimängude ja foorumteatrivõtete areneb võime teha meeskonnatööd ja arvestada kaaslastega. Läbi positiivsete tulemuste areneb eneseusaldus ja oskus end väärtustada. Näiteringis täidame ka näiteringipäevikuid ja viime end kurssi teatriuudistega. Toimuvad vestlusringid, karnevalid, muinasjutu- ja stiilipeod. Kõige olulisem on see, et näiteringis tunneme me üheskoos teatritegemisest rõõmu ja rahulolu.

Lumekuninganna

"Lumekuninganna" 2011

12kuud

"12 kuud" 2010

Igal aastal osaleme vähemalt ühel teatrifestivali. Oleme saanud mitmeid erinevaid auhindu, nende hulgas ka peapreemia teatrifestivalil „KRÕF“. Oleme lavale toonud mitmeid näidendid, nende hulgas „Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi“, „Lillede Tulek“, „Kaksteist kuud“, „Tuhkatriinu“ , „Lumekuninganna“ ja „Nukitsamees“.

"Nukitsamees" 2012

Sa oled siin: Avaleht Ruumid Kool Näitering