Gümnaasiumi tunnijaotusplaan

Reaal-majanduse õppesuund

Reaal-majanduse õppesuund

10. klass 11. klass 12. klass
 RÕK   KV   RÕK   KV   RÕK   KV 
Eesti keel 2   2   2 1
Kirjandus 2    
B2 võõrkeel 1 2
B1 võõrkeel 2      
Matemaatika 5    
Bioloogia        
Geograafia 2        
Keemia 1        
Füüsika 2      
Mehhatroonika ja robootika          
Joonestamine   1      
Ajalugu 2      
Ühiskonnaõpetus          
Inimeseõpetus 1          
Muusika 1      
Kunst          
Kehaline kasvatus 2      
Majandus- ja ettevõtlusõpe        
Praktiline meedia   2      
Uurimistöö alused        
Kokku 23 5 24 22 

 

 

Humanitaar-meedia õppesuund

Humanitaar-meedia õppesuund  

10. klass 11. klass 12. klass
 RÕK   KV   RÕK   KV   RÕK   KV 
Eesti keel 2   2   2  
Kirjandus 2 1 1 2 2  
Meedia    2   2   1
B2 võõrkeel  1 2 2 1 2 3
B1 võõrkeel  2   2   1 1
Matemaatika  3 1 3   2 1
Bioloogia      2   2  
Geograafia  2   1      
Keemia  1   2      
Füüsika  2   2   1  
Ajalugu  2   2 1 2 1
Ühiskonnaõpetus          2  
Inimeseõpetus  1          
Psühholoogia    1        
Inimene ja õigus            1
Globaliseeruv maailm            1
 Avalik esinemine   1   1    
 Muusika 1   1   1  
 Kunst         2  
 Kehaline kasvatus    2   1  
 Uurimistöö alused       2    2
 Kokku 21  22  20   11 

 

 

Loodusteaduste-rekreatsioonikorralduse õppesuund 

Loodusteaduste- rekreatsioonikorralduse  õppesuund

10. klass 11. klass 12. klass
 RÕK   KV   RÕK   KV   RÕK   KV 
Eesti keel 2   2   2 1
Kirjandus 2   1 1 2  
B2 võõrkeel 1 2 2 1 2 2
B1 võõrkeel 2   2   1 1
Matemaatika 5   5   4 1
Bioloogia     2   2  
Geograafia 2   1      
Keemia 1   2      
Füüsika 2   2   1  
Rakendusbioloogia           1
Praktiline bioloogia   1        
Mehhatroonika ja robootika       1    
Joonestamine       1    
Vaba aja korraldus   1        
Ajalugu 2   2   2  
Ühiskonnaõpetus         2  
Inimeseõpetus 1          
Muusika 1   1   1  
Kunst         2  
Kehaline kasvatus 1 1 2 1 2  
Praktiline meedia   2   1    
Uurimistöö alused       2   2
Kokku 22 7 24 8 23 8

 

 

  Konsultatsioonid 

    

päev

                     kellaeg

Alli

Aigro

esmaspäev

 14.50 – 15.45 või kokkuleppel

Madean

Altsoo

esmaspäev

14.00 – 15.30 või kokkuleppel

Irene

Artma

 kolmapäeva

 15.00 – 16.00

Jana

Asperk

esmaspäev

 14.00– 16.00 või kokkuleppel

Irma

Bluds

neljapäev

14.00 – 15.00 või kokkuleppel

Lemme – Liis

Elp

reede

  kokkuleppel

Eva

Hanni

neljapäev

14.50 – 15.35

Merje

Hendrikson

teisipäev

13.10 – 13.55 või kokkuleppel esmaspäeval

Eva

Jakovlev

esmaspäev

14.05 – 14.50 või kokkuleppel

Indrek

Jalas

esmaspäev

kokkuleppel

Kaarin

Kaeval

kolmapäev

13.10 – 13.55

Malle

Kask

teisipäev

14.00 – 15.15

Marju

Kiipus

esmaspäev

kolmapäev

13.10 – 13.55

13.10 – 13.55 (kokkuleppel)

Argo

Kivi

kolmapäev

15.00 – 15.45

Elle

Klooster

neljapäev

15.00 – 15.45

Reilika

Krims

teisipäev

14.00 – 14.45

Merilin

Kruuspan

neljapäev

13.00 – 13.45

Epp – Mare

Kukemelk

kolmapäev

kokkuleppel

Lea

Laus

kolmapäev

13.00 – 15.45 või kokkuleppel

Kersti

Leok

teisipäev

kokkuleppel

Maie

Lepik

kolmapäev

14.00 – 14.45

Vilve

Lepik

esmaspäev

14.00 – 15.00

Kelly

Lepind

esmaspäev

14.45 – 15.30

Viktor

Leshkin

esmaspäev

14.50 – 15.30

Annika

Linnas

esmaspäev

14.50 – 15.45

Janeli

Lõoväli

neljapäev

13.00 – 13.55

Indrek

Läns

kolmapäev

14.00 – 14.50

Lagle

Matto

kolmapäev

14.00 – 16.30

Jevgenia

Meškenaite

neljapäev

14.00 – 17.00

Julia

Mihhailova

esmaspäev

14.45 – 15.45

Kristjan

Must

 

kokkuleppel

Kristiine

Mõttus

reede

13.00 – 14.30

Kaire

Mäe

esmaspäev

14.00 – 16.15

Kristel

Mäekask

esmaspäev

15.00 – 16.30

Ingrid

Mäesalu

teisipäev

15.00 – 16.00 või kokkuleppel

Tarmo

Mäesalu

teisipäev

13.10 – 14.55 või kokkuleppel

Liis

Olt

teisipäev

15.00 – 15.45 või kokkuleppel

Marelle

Padu

kolmapäev

15.00 – 15.45 või kokkuleppel

Railo

Paun

teisipäev

15.00 – 15.45 või kokkuleppel

Pille

Pilliroog

kolmapäev

12.00 – 13.00

Helje

Pukk

neljapäev

13.10 – 13.55

Pirgit

Purju

kolmapäev

15.00 – 15.45 või kokkuleppel

Helme

Pärn

teisipäev

14.00 – 14.45

Helve

Pääro

esmaspäev

14.00 – 14.45 või kokkuleppel

Marju

Rahkema – Tilk

esmaspäev

12.05 – 12.50 (5.c)

14.00 – 15.00 (3.a, 5.a ja 5.b)

Sirje

Reilson

esmaspäev

15.00 – 15.45 või kokkuleppel

Katrin

Reinsalu

esmaspäev

13.00 – 14.00

Kristiina

Remmel

esmaspäev

reede

12:05 – 12:50 (1.b, 5.a)

13:10 – 13:55 (5.b)

Meelis

Rum

teisipäev

15.00 – 15.45 või kokkuleppel

Kersti

Seeba

neljapäev

14.45 – 15.30

Meeri

Sild

esmaspäev

14.00 – 15.30

Sven – Erik

Soosaar

esmaspäev

13.10 – 13.55

Tiina

Stamm – Pakkas

neljapäev

13.10 – 13.55

Natalia

Zereen

esmaspäev

14.00 – 15.30 või kokkuleppel

Tatjana

Tšernõš

kolmapäev

14.00 – 14.45 (kab.409) või kokkuleppel

Kerli

Vallmann

kolmapäev

14.45 – 15.30

Tiina

Vau

esmaspäev

14.00 – 14.50 või kokkuleppel

Merike

Veldt – Nurmela

esmaspäev

kolmapäev

8.00 – 8.45

13.00 – 13.45

Ago

Viigipuu

teisipäev

14.00 – 14.40 ja 15.45 – 16.30

Annika

Vilu

teisipäev

14.00 – 16.00

Sirje

Volmer

teisipäev

15.00 – 15.45 või kokkuleppel

 

 

 

s

Õppematerjalid

Uurimistöö juhendid

Gümnaasiumi uurimistöö juhend

Põhikooli loovtöö juhend

Inglise keel

Meeri Sild

10. klassi õpiku lisamaterjal

http://puzzleform10.pbworks.com/w/page/27361860/FrontPage

11. klassi lisamaterjal

http://teachpuzzle11.pbworks.com/w/page/19981508/FrontPage

sisenemiseks küsi õpetajalt salasõna

12. klassi lisamaterjal

http://teachpuzzle12.pbworks.com/w/page/28278645/FrontPage

sisenemiseks küsi õpetajalt salasõna

 

Eesti keel ja kirjandus

Tiiu Neeme

Sahver. Veebipõhised õppematerjalid 2.- 4. kooliastmele

http://sahver.wikispaces.com/

Baudelaire (esitlus)

http://koolielu.ee/waramu/view/076f2f783d12aade816927bfb87887cb0281c97f

Impressionism. Prantsuse kunstist eesti kirjanduseni (esitlus)

http://koolielu.ee/waramu/view/3dabb96759d059425f63644e6fdd7b36740b5ba2

 

Kasulikke linke

Keeleveebi sõnastikud - http://www.keeleveeb.ee/

Eesti keele käsiraamat -  http://www.eki.ee/books/ekk09/

EKI keelenõuanne - http://keeleabi.eki.ee/

Eesti rahvaluule andmebaasid - http://www.folklore.ee/ebaas/

 

Matemaatika

Vilve Lepik

KollektsioonLemillis:

http://lemill.net/content/webpages/kolmnurga-pindala/view   (lisamaterjal, ülesanne)

http://lemill.net/content/presentations/kolmnurkade-vordsuse-tunnus/view (esitlus)

http://lemill.net/content/webpages/lineaarfunktsioon-i/view     (tööleht )

http://lemill.net/content/webpages/arvu-pi-paeva-tahistamine/view

( ajalooline ülevaade arvu Pii kohta, praktiline ülesanne, mida võib edukalt kasutada ülemaailmse arvu Pii päeva tähistamiseks 14.märtsil)

http://lemill.net/community/people/vilve1/collections/taisnurkne-kolmnurk/content/webpages/pythagoras-ja-tema-kuulus-teoreem-1

(Pyhtagorase teoreem, tööleht)

http://lemill.net/community/people/vilve1/collections/taisnurkne-kolmnurk/content/webpages/pythagorase-teoreem-kordamisulesanded-2

(Pythagorase teoreemi rakendused - kordamisülesanded iseseisvaks lahendamiseks )

http://lemill.net/lemill-server/content/webpages/nelinurgad-7-kl

(tööleht)

Koolielus:

http://koolielu.ee/waramu/view/b5cf67a1d5dcb7683df3f26afa9defa2d2c0de80

(Pythagorase teoreem, viide LeMilli saidile)

Mahukas õppematerjal (kaasautor)

Lõbusad protsendid – õppematerjal protsendi iseseisvaks õppimiseks

http://www.elvag.edu.ee/~pihlap/protsent/index.html

 

Bioloogia

Ingrid Mäesalu

E Viljastumine -    https://docs.google.com/file/d/0B5TXOp4DfLKzTE5OaEtVdGx5NjA/edit>

E Roomajad - https://docs.google.com/file/d/0B5TXOp4DfLKzV2xRRjF5Z09sOWc/edit>

 

Vetikad - http://www.slideshare.net/inni75/vetikad

Algloomad - http://www.slideshare.net/inni75/e-algloomad

Ainuõõssed - http://www.slideshare.net/inni75/ainussed-2656792

 

 

Kasulikke linke

Eesti taimed - http://bio.edu.ee/taimed/

Eesti selgroogsed loomad - http://bio.edu.ee/loomad/

bioloogia mudelid - http://bio.edu.ee/

lülijalgsed - http://www.zbi.ee/satikad/

Samblad - http://www.hkhk.edu.ee/samblad/

Samblikudhttp://www.hkhk.edu.ee/samblikud/

virtuaalne herbaarium - http://www.cybernature.ee/herb/

 

 

Gümnaasiumi tunnijaotuskava

 Reaal-majanduse õppesuund 

Reaal-majandusklass

10 klass

11 klass

12 klass

RÕK

KV

RÕK

KV

RÕK

KV

Eesti keel 

2

 

2

 

2

 

Kirjandus

2

 

1

1

2

 

Võõrkeeled

 

 

 

 

 

 

B2 võõrkeel

1

2

2

1

2

1

B1 võõrkeel

2

 

2

 

1

 

Matemaatika

5

 

5

 

4

 

Loodusained

 

 

 

 

 

 

Bioloogia

 

 

2

 

2

 

Geograafia (loodusgeograafia) 

1

 

1

 

 

 

Keemia

1

 

2

 

 

 

Füüsika

2

 

2

 

1

 

Mehhatroonika ja robootika

 

 

 

1

 

 

Joonestamine  

 

1

 

1

 

 

Sotsiaalained

 

 

 

 

 

 

Ajalugu

2

 

2

 

2

 

Ühiskonnaõpetus

 

 

 

 

2

 

Inimeseõpetus

1

 

 

 

 

 

Geograafia (inimgeograafia) 

1

 

 

 

 

 

Muusika

1

 

1

 

1

 

Kunst

 

 

 

 

2

 

Kehaline kasvatus

2

 

2

 

1

 

Majandus- ja ettevõtlusõpe

 

 

 

1

 

1

Prakt.meedia-film, heli, foto

 

2

 

1

 

 

Uurimistöö alused

 

 

 

1

 

 1

 

Humanitaar-meedia õppesuund 

Humanitaar-meedia õppesuund

10 klass

11 klass

12 klass

RÕK

KV

RÕK

KV

RÕK

KV

Eesti keel 

2

 

2

 

2

 

Kirjandus

2

1

1

2

2

 

Meedia

 

3

 

1

 

 

Võõrkeeled

 

 

 

 

 

 

B2 võõrkeel

1

2

2

1

2

2

B1 võõrkeel

2

 

2

 

1

1

Matemaatika

3

 

3

 

2

 

Loodusained

 

 

 

 

 

 

Bioloogia

 

 

2

 

2

 

Geograafia (loodusgeograafia) 

1

 

1

 

 

 

Keemia

1

 

2

 

 

 

Füüsika

2

 

2

 

1

 

Sotsiaalained

 

 

 

 

 

 

Ajalugu

2

 

2

1

2

1

Ühiskonnaõpetus

 

 

 

 

2

 

Inimeseõpetus

1

 

 

 

 

 

Geograafia (inimgeograafia) 

1

 

 

 

 

 

Psühholoogia

 

1

 

 

 

 

Inimene ja õigus

 

 

 

 

 

Globaliseeruv maailm

 

 

 

 

 

Filosoofia

 

1

 

1

 

 

Muusika

1

 

1

 

1

 

Kunst

 

 

 

 

2

 

Kehaline kasvatus

2

 

2

 

1

 

Uurimistöö alused

 

 

 

1

 

 

Loodusteaduste-rekreatsioonikorralduse õppesuund  

Loodusteaduste-rekreatsioonikorralduse õppesuund

10 klass

11 klass

12 klass

 

RÕK

KV

RÕK

KV

RÕK

KV

Eesti keel 

2

 

2

 

2

 

Kirjandus

2

 

1

1

2

 

B2 võõrkeel

1

2

2

1

2

1

B1 võõrkeel

2

 

2

 

1

1

Matemaatika

5

 

5

 

4

 

Loodusained

 

 

 

 

 

 

Bioloogia

 

 

2

 

2

 

Geograafia (loodusgeograafia) 

1

 

1

 

 

 

Keemia

1

 

2

 

 

 

Füüsika

2

 

2

 

1

 

Rakendusbioloogia

 

 

 

 

 

1

Geoinformaatika

 

 

 

 

 

1

Elementide keemia

 

1

 

 

 

 

Teistsugune füüsika

 

 

 

 

 

1

Loodusteadused, tehnoloogia ja ühiskond

 

1

 

 

 

 

Mehhatroonika ja robootika

 

 

 

1

 

 

Joonestamine

 

 

 

1

 

 

Sotsiaalained

 

 

 

 

 

 

Ajalugu

2

 

2

 

2

 

Ühiskonnaõpetus

 

 

 

 

2

 

Inimeseõpetus

1

 

 

 

 

 

Geograafia (inimgeograafia) 

1

 

 

 

 

 

Muusika

1

 

1

 

1

 

Kunst

 

 

 

 

2

 

Kehaline kasvatus: kehaline kasvatus 

1

1

2

1

2

 

Praktiline meedia

 

2

 

1

 

 

Uurimistöö alused

 

 

 

1

 

 

 

Sa oled siin: Avaleht Ruumid Õppetöö