Õpetajate konsultatsioonid 

 Õpetaja

Päev

Tund

Alli Aigro

teisipäev

8.tund või kokkuleppel

Madean Altsoo

esmaspäev

7.tund

Imre Anton

Iga päev

7.tund

Irene Artma

neljapäev

7.tund

Jana Asperk

esmaspäev

neljapäev

7.-8. tund

8.tund

Irma Bluds

kolmapäev

7.-8.tund

Lemme-Liis Elp

reede

7.tund

Eva Hanni

teisipäev

8.tund

Merje  Hendrikson

teisipäev

6.tund ja kokkuleppel

Eva Jakovlev

esmaspäev

6.tund

Indrek Jalas

esmaspäev

kokkuleppel

Piret Järvela

esmaspäev

8.tund

Kaarin Kaeval

esmaspäev

neljapäev

5.tund

Malle Kask

neljapäev

8.tund

Marju Kiipus

kolmapäev

5.-6. tund ja kokkuleppel

Elle Klooster

neljapäev

8.tund

Reilika Krims

teisipäev

7.tund

Merilin Kruuspan

neljapäev

5.-6.tund

Epp-Mare Kukemelk

kolmapäev

kokkuleppel

Indrek Läns

kolmapäev

8.tund

Lea Laus

teisipäev

8.tund

Kersti Leok

kokkuleppel

 

Maie Lepik

kolmapäev

7.tund

Vilve Lepik

neljapäev

7.-8.tund

Kelly Lepind

esmaspäev

7.tund

Viktor Leshkin

reede

8.tund

Annika Linnas

neljapäev

reede

7.tund

6.tund

Janeli Lõoväli

teisipäev

5.tund ja kokkuleppel

Kaire Mäe

esmaspäev

Kell 13.10-15.30

Kristel Mäekask

reede

8.tund

Ingrid Mäesalu

kolmapäev

7.-8.tund

Tarmo Mäesalu

teisipäev

kokkuleppel

Eliis Maripuu

teisipäev

7.tund ja kokkuleppel

Lagle Matto

esmaspäev

7.-8.tund

Jevgenia Meškenaite

esmaspäev

neljapäev

6.-8.tund (põhikool)

8.tund (gümnaasium)

Julia Mihhailova

neljapäev

8.tund

Kristiine Mõttus

reede

6.tund

Kristjan Must

teisipäev

kolmapäev

neljapäev

reede

kokkuleppel

Tiiu Neeme

teisipäev

kolmapäev

neljapäev

kokkuleppel

Liis Olt

neljapäev

8.tund ja kokkuleppel

Marelle Padu

teisipäev

7.tund ja kokkuleppel

Railo Paun

teisipäev

7.tund

Pille Pilliroog

teisipäev

6.tund ja kokkuleppel

Helje Pukk

reede

5.tund

Pirgit Purju

teisipäev

7.tund ja kokkuleppel

Helme Pärn

teisipäev

7.tund

Helve Pääro

kolmapäev  8.tund ja kokkuleppel

Marju Rahkema-Tilk

kolmapäev

7.tund ja kokkuleppel

Sirje Reilson

teisipäev

8.tund

Katrin Reinsalu

teisipäev

5.tund

Kristiina Remmel

neljapäev

6.tund

Meelis Rum

esmaspäev  8.tund ja kokkuleppel

Kersti Seeba

neljapäev

8.tund

Meeri Sild

teisipäev

8.tund

Tiina Stamm

teisipäev

neljapäev

6.tund

7.tund

Natalia Zereen

reede

7.tund ja kokkuleppel

Tatjana Tšernõš

kolmapäev

8.tund

Tiina Vau

reede

7.tund ja kokkuleppel

Merike Veldt-Nurmela

neljapäev

1.tund

Ago Viigipuu

kolmapäev

9.tund ja kokkuleppel

Sirje Volmer

kolmapäev

8.tund ja kokkuleppel

 

Sa oled siin: Avaleht Õppetöö Konsultatsioonid