Tasub teada

Puudumisest teatamine
Õpilase koolist puudumise põhjus tuleb lapsevanemal või hooldajal teatada kooli kohe puudumise esimesel päeval.
Teate puudumise kohta saab kirjutada e-kooli või saata meiliga klassijuhatajale (meiliaadressid kodulehel).

E-kool
E-kool on koolihaldussüsteem, mis ühendab endas kodu, kooli ja omavalitsust. E-kool aitab õpilasel paremini õppida; lapsevanemad saavad olla paremini kursis sellega, kuidas nende lastel läheb, ja kohalik omavalitusus omab head ülevaadet tema haldusalas olevate koolide toimimise kohta.

Kuidas saada e-kooli kasutajaks
E-kooli registreerib end iga kasutaja ise. Kool kinnitab e-koolis esitatud taotluse. Täpne juhend kasutajaks registreerimise kohta asub siin. Peale isikliku konto loomist saab taotleja ligipääsu õpiandmetele (õpilane iseenda, lapsevanem või hooldaja oma lapse õpiandmetele).

Kaotatud e-õpilaspileti duplikaadi tellimine
E-õpilaspileti kaotamise korral tellib lapsevanem ise e-kooli kaudu duplikaadi (e-koolis minna lehele "seaded" ja sealt valida "koolikaardid"). Koolikaartide lehel näevad lapsevanemad kaardi kasutust sööklas ja saavad teha ka tellimuse õpilaspileti koopiale, makstes pangalingiga. Kooli poole tuleb pöörduda uutel õpilastel, kellel meie kooli e-õpilaspiletit veel vormistatud ei ole.

Avalduste esitamine
Avaldusi võib esitada paberkandjal või elektrooniliselt (digitaalselt allkirjastatuna). Avaldused vaadatakse läbi viie tööpäeva jooksul.

Riietumise kord Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis
1. Riietus koolis on alati puhas ja viisakas.
2. Õpilane kannab vähemalt ühte koolivormi elementi ( nõue kehtib 1.-6. klassini ).
3. Aktustel ja pidulikel kogunemistel riietutakse pidulikult.
4. Riietus ei tohi olla paljastav. Sobilik ei ole:
4.1. avar dekoltee;
4.2. paljad õlad (õlapaeltega pluusid ja maikad);
4.3. paljas selg;
4.4. läbipaistev riietus.
5. Riietumisel tuleb jälgida, et aluspesu ei paistaks.
6. Riietus ei tohi olla liiga lühike. Seelikud, kleidid ja püksid ei tohi olla lühemad kui välja sirutatud käte sõrmeotsteni.
7. Dressipüksid ja liiga katkised teksad on koolis sobimatud.
8. Palavate ilmadega on lubatud kanda lühikesi pükse, kuid vältida tuleb vaba aja pükse (nn. „surfipükse").
9. Sisejalatsiteks ei sobi spordijalatsid (sporditossud).
10. Koolimajas ei kanta peas kapuutsi ega mütsi.
Koostanud: Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi õpilasesindus

Lastevanemate üldkoosolekud