Tantsuring

Tantsuring1

Tantsuringi juhendaja Teele Hein

Teele Hein

Olen lõpetanud Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi ja hetkel õpin Tallinna Ülikoolis suhtekorraldust. Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis juhendan tantsuringi teist aastat.Tantsu vastu olen huvi tundnud väikesest peale. Algklassides tegelesin võimlemise ning India tantsuga.  Aastal 2003 liitusin Tantsuansambliga Sõleke, kus 9 aasta jooksul omandasin põhilised teadmised Eesti rahvatantsust, klassikalisest tantsust, showtantsust, karaktertantsust, peotantsu elementidest ja teiste rahvaste tantsudest. Olen osalenud ka mitmetes tantsuetendustes. Läbisin neljaastmelise tantsukoolituse programmi III-IV astme. Tulevikus soovin end kindlasti täiendada nii tantsija kui juhendajana.

Tantsuringi tegevus

Treeningtunnid toimuvad kaks korda nädalas. Kõik kavad on erinevad oma stiilide poolest ja mitmekülgsed, et arengut stimuleerida. Lisaks pööratakse tähelepanu rühile, painduvusele ning esinemisjulgusele. Trenni tulles ei ole oluline eelnev kogemus ega rütmitunnetus, sest neid on võimalik järjepidevusega omandada. Kõige olulisemad on tahe, armastus tantsu vastu ning sära ja soov esineda. Väiksematel lõppevad trennid mängude ja loovate tegevustega. Suurematel on võimalus ka mõnikord ise tantse välja mõelda. Kõik õpitu leiab väljundi kooli aktustel ning tähtpäevadel.

Sa oled siin: Avaleht Dokumendid TLG kodukord Kool Tantsuringid