Mudilaskoor

TLG mudilaskoor on hoogsalt tegutsenud aastast 2008. Mudilaskoori juhendab muusikaõpetaja Kristiine Mõttus, kes on omandanud magistrikraadi Eesti Muusikaakadeemias koolimuusika erialal ning lisaks mudilaskoori juhendamisele töötanud poiste-, laste- ja naiskoor "Meelika"dirigendina. Mudilaskooris laulab praegu kokku umbes 75 rõõmsameelselt õpilast, vanuses I-IV klass. Kooris laulmise eelduseks on suur soov ja tahe laulda!

MUDILASKOOR1

Koori suurim eesmärk on tunda rõõmu muusikast ning tutvuda erineva koorirepertuaari ning heliloojatega. Kooris omandatud lauludega esineme aktustel, erinevatel pidulikel tähtpäevadel nagu jõulud, isadepäev, vabariigiaastapäev, kevadkontsert. Lisaks esinemistele oma koolis, oleme osa võtnud ka laulupeost ja mudilaskooride festivalist Mudifest, tore on tutvuda teiste kooride ja dirigentidega. Mudilaskoori tööd on rikastanud väga hea koostöö õpetaja Helgi Tõnnemaa flöödiklassiga, ka laulupeo "Maa ja ilm" ettelaulmisel olid tublid puhujad kaasas ning koos saavutati I kategooria. Kuna laululapsed on meil kõik väga tublid, siis paratamatult tuleb väljasõitudele minnes korraldada konkurss. Kuid ka need lapsed, kes hetkel ei pääse festivalile, saavad alati võimaluse rõõmustada oma laulga kooliperet, vanemaid, sõpru ja tuttavaid meie omas armsas Lilleküla Gümnaasiumis!

MUK laulupeol

Laulupidu "Maa ja ilm" 2011