Leivanädalal propageeriti, küpsetati, söödi ja müüdi rukkileiba

Eestlane armastab rukkileiba ja  võileib (või ahjusoe leib ja või) on ikka väga hea toit -     nii võiks öelda leivanädala „Rukkileib meie laual" ürituste kokkuvõtteks.

Esmaspäeval valmistasid kokandusringi õpilased koos Tiiu Leholaga leivast koogi.

Teisipäeval korraldasid õpetajad Aet Hintsov ja Kai Pertel kodundusklassis leivaküpsetamise töötoa, kus osalenud said selgeks leivataina valmistamise ja leivaküpsetamise nipid. Selgus, et päris paljudel on koduses külmkapis potsik leivajuuretisega. Oma küpsetatud leiba tõid maitsmiseks kooli kaasa  teisedki õpetajad    ja ka õpilased.

3. b klass koos klassijuhataja Tiina Stammiga  maitses koduleiba Eesti Vabaõhumuuseumis, kus nad osalesid meeleolukas muuseumitunnis "Viljaterast leivani".

Kolmapäeval toimus võileivalaat, kus 6. b, 6. c ja 7. a klassi tüdrukud müüsid oma valmistatud võileibu. Ostjaid ja uudistajaid oli  terve koridoritäis.

6. b ja 6. c klassi õpilased tegid kunstiõpetuse tunnis ka leivateemalisi plakateid.

Leivanädala üritused korraldas kooli tervisenõukogu, kes tänab kõiki osavõtjaid.

Leivanädala idee sai alguse 31. mail 1998. aastal Halliste kiriku perepäeval, kus õpetaja Kalev Raave õnnistas ja jagas rahvale rukkileiba. Esimene üleriigiline leivanädal toimus 1998. aastal, tänavusel leivanädalal propageeriti rukkileiba juba 13. korda.

Fotosid leivanädalast

Sa oled siin: Avaleht Leivanädalal propageeriti, küpsetati, söödi ja müüdi rukkileiba