Liis Olt sai Noor õpetaja 2010 aunimetuse

Liis Olti, kes töötab meie koolis neljandat aastat inglise keele õpetajana, tunnustas Tallinna Haridusamet  aunimetusega Noor õpetaja 2010.

5. oktoobril oli ta kutsutud  Tallinna Raekotta pealinna parimate õpetajate ja haridusjuhtide autasustamisele. Ise ütles ta oma aunimetuse kohta tagasihoidlikult: "See ei muuda ju lõppude lõpuks mitte midagi. Ülevoolavaid emotsioone ei ole."

Noore õpetaja auhinnale kandideerimise nõuetes on nimetatud kõige olulisemaks seda, et õpetaja oleks laste ja õpilaste poolt armastatud ning lapsevanemate silmis usaldusväärne. Liis Olti iseloomustuse  konkursile Noor õpetaja 2010 kandideerimiseks kirjutas tema õpilane. Õpetaja juures hindas õpilane tema  rõõmsameelsust,  huumorist lugupidamist, seda, et tema tundides saab palju rääkida ( muidugi alati inglise keeles), nõudlikkust (isegi paarkümmend 200sõnalist esseed on juba järgmiseks päevaks parandatud ja hindedki ekoolis), kaasaegsete õppemeetodite kasutamist ja veel palju muud.

Meeri Sild, inglise keele ainekomisjoni esimees, ütles noore kolleegi kohta:" Liis Olti iseloomustab see, et ta oli Õpetaja oma esimesest tööpäevast alates."

Noor õpetaja 2010 tunnustuse pälvisid peale meie Liis Olti veel kaheksa Tallinna õpetajat.

Sa oled siin: Avaleht Liis Olt sai Noor õpetaja 2010 aunimetuse