Kertu-Triin Roosmann sai vabariiklikus nutispordi finaalis 2. koha

8. aprillil Haapsalu Kutsehariduskeskuses toimunud nutispordi Eesti meistri- ja karikavõistluste finaalis sai meie kooli 9.c klassi õpilane Kertu-Triin Roosmann 2. koha. Kertu-Triinu juhendaja on õpetaja Jana Asperk.

Eesti meistrivõistlustele kutsuti piirkonnafinaalide tulemuste põhjal 20 parimat osalejat üle Eesti. (Kertu-Triin sai ka Tallinna piirkonnavoorus teise koha, loe sellest siit.) Võistlus toimus kohapeal online-is.

„Seekord ei saanud konkreetseid alasid treenida, sest need loositi alles võistluspäeva hommikul välja, ärevus oli selle võrra suurem. Lisaks oli kokku tulnud õpilasi üle Eesti, mitte ainult Tallinnast, ning võistlejate punktivahed olid üldjuhul väga väiksed. Esikolmikus olid punktivahed pisut suuremad, aga näiteks kolmanda ja neljanda koha vahe oli vaid 74 punkti, mis on väga vähe, arvestades, et kolmandaks tulijal oli 41 674 punkti. Üleüldse oli inimesi palju rohkem, kuid üritus ning auhinnad olid siiski väga muljetavaldavad,” ütles Kertu-Triin.

Auhinnad olid välja pannud erinevad nutispordi sponsorid ning need olid väga erineva väärtusega. Lisaks väiksematele auhindadele sai valida suuremate hulgast, nagu näiteks kõrvaklapid, Euronicsi kinkekaardid, droon ja ajakirja Imeline Teadus kuue kuu tellimus, mille Kertu-Triin valis.

Huvilistele teadmiseks, et nutispordiga saab tegeleda internetis keskkonnas https://nutisport.eu Selleks, et nutispordi keskkonnas võimalikult palju teha ja võistlustel osaleda, on vaja maksta teatud summa. Sellega tegeleb kool. Konto loomisel tuleb ära märkida oma kool ning õpetaja peab ka konto omalt poolt kinnitama.

Medalid

Kertu-Triinu kaks hõbedast medalit.
Sa oled siin: Avaleht Kertu-Triin Roosmann sai vabariiklikus nutispordi finaalis 2. koha