Põhikooli võrkpallitüdrukud võitsid Tallinna meistrivõistlused

Meie põhikooli tüdrukud tulid Tallinna koolinoorte meistriteks võrkpallis. Võistkonnas mängisid Ere Viisitam, Lisette Marie Tilk, Sofie Palmiste, Nora Siidra, Caterina Cicetti, Õnne Heintalu, Marri Marie Mänd, Margit Stogov, Jasmin- Kelly Kodas, Lotta Kivistik ja Chiara Cicetti.

Tüdrukuid juhendanud õpetaja Pirgit Purju kommenteerib kullavõitu järgmiselt:

„Meie võrkpallitüdrukud alustasid mänge poolfinaalidega. Saavutasime seal kindla edasipääsu, alistades kindlalt Tallinna Saksa Gümnaasiumi, Läänemere Gümnaasiumi, Kunstigümnaasiumi ja Kivimäe Põhikooli. Finaalis ootasid meid ees Kuristiku Gümnaasium, Tallinna Humanitaargümnaasium ja poolfinaalis võidetud Saksa Gümnaasium.

Võistkonnas valitses väga positiivne ja töökas sisekliima, mis tõi ka kauaoodatud tulemuse. Võitsime 2:0 Kuristiku Gümnaasiumi. See tähendas, et olime jälle vastamisi humanitaaridega. Meie tahe neid võita oli väga suur, kolm aastat oleme nendega finaalis rinda pistnud ja iga kord oleme pidanud tunnistama nende paremust. Kuid see aasta suutsime vastased murda. Võit oli kindel, tulemuseks jäi 2:0, aga kõik tüdrukud pingutasid ja olid iga palli eest vingelt võitlemas. See võit oli kaua oodatud ja magus. 2018/2019. õppeaasta Tallinna koolide tütarlaste võrkpallimeistrid on Lilleküla Gümnaasiumi tüdrukud! Super! Tänud tüdrukutele ja järgmisel õppeastal kordame!”

Tydrukudvorkpall2019

Foto: Margit Stogov
Sa oled siin: Avaleht Põhikooli võrkpallitüdrukud võitsid Tallinna meistrivõistlused