Eesti Vabariigi 101. sünnipäeva kontsertaktus oli südamlik

22. veebruaril tähistas meie koolipere Eesti Vabariigi 101. sünnipäeva äärmiselt südamliku kontsertaktusega.

Üles astus „Kullo“ puhkpilliorkester. Lastekoor laulis laulupeol esitusele tulevaid laule „Ilus oled, isamaa“ ja „Maa, mida armastan”, esitati H. Runneli luuletust „Me liigume“. Lauldi regilaulu ja akordionil mängiti A. Pärdi „Ukuaru valssi“. Kõlasid laulud „Unustuse jõel“ ja „Pühajärv“. „Manifest kõigile Eestimaa rahvastele“ loeti ette täies mahus, mille ette etendati lühinäidendit, mis oli inspireeritud filmist „Tuulepealne maa“. Kontserti kaunistasid fotoesitlused Eestimaa loodusest ja esivanemate argipäevast.

Koolipere tänab kõiki esinejaid: lastekoori, Mariliis Vaarmetsa, Katherin Paasi, Remo Rumi, Karl-Hendrik Ontonit, Riko Kinki, Mihkel Vaarmaad, Karl Salumetsa, Fred Laansalu, Kaur Karpi, Joonas Kästikut, Ken Lilloja, Mairo Aru, Henry Fred Ojasalu, Karl Salumetsa, Riho Rüütlit, Kennert Kruusvaldi, Mette Lemmikut, saali rukkilillede ja pääsukestega kaunistanud 6.d ja 7.c klasse.

Täname ka Kristjan Musta ja juhendajaid Reilika Krimsi, Lemme-Liis Elpi, Ago Viigipuud ja huvijuht Marje Nurka.

EVaktus2019

Kontsertaktuse tegijad.
Sa oled siin: Avaleht Eesti Vabariigi 101. sünnipäeva kontsertaktus oli südamlik