Tammsaare sünnipäeval tegeldi omaloominguga

Kolmapäeval, 30. jaanuaril, A. H. Tammsaare sünniaastapäeval tegelesid gümnaasiumi 9.-12. klasside humanitaariast huvitatud õpilased aulas omaloominguga. Omaloomingupäeva organiseeris humanitaarainete õppetool.

Et osaleda, tuli internetis kooli kirjandusklubile kirjutada motivatsioonikiri. Nende põhjal valisid klubi liikmed välja osalejad..

Kõigepealt said noored poolteist tundi loovkirjutamise praktikat VAT-teatri dramaturgi Mihkel Seederi juhendamisel ning seejärel kirjutati vabal teemal ja vabas žanris võistlusena. Parimaid töid loetakse ette ja autasustatakse kooli emakeelenädalal.

"Loodetavasti saab see kooli traditsiooniks kirjutada Tammsaare sünnipäeval omaloomingut," lausus ürituse korraldaja Irene Artma.

Omaloomingupaev1

Omaloomingupaev2