21. jaanuaril, kallistamispäeval näidati hoolivust

Esmaspäeval, 21. jaanuaril tähistasime ülemaailmset kallistamispäeva. Rääkisime lastega hoolivusest, kaaslaste märkamisest ning kallistasime rohkem. Vahetundides võis eelkõige algklasside koridoris näha õpilasesinduse liikmeid, kes „tasuta” kallisid jagasid.

Kallistamispäeval andsime Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingu esindajale Kristi Peeglile üle ka jõulukooli laada ja kohvikutega kogutud 353 eurot. Vastu saime tänukirja. Kristi Peegel tänas meid, et me just Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingule insuliinipumpade hankimiseks otsustasime heategevuse korras raha koguda. Summa pole küll suur, kuid aitaks ühel lapsel tasuda omaosaluse 10% kõige moodsamast, 3000 eurot maksvast insuliinipumba maksumusest või siis kolmel lapsel tasuda 10% omaosalus tavalisest 1000 eurot maksvast insuliinipumbast. Kui vaadata, kui kallid on need seadmed, mis aitavad diabeeti põdevate laste elu kergemaks teha, siis on hea tunne küll, et saime natukenegi aidata!

Kallipaev2019

Isegi kallipildi vaatamine teeb tuju paremaks!
Foto: Marje Nurk
Sa oled siin: Avaleht 21. jaanuaril, kallistamispäeval näidati hoolivust