5.-7. klassi poisid said Harjumaa kirjanduslikus mälumängus 5. koha


22. novembril 2018 toimunud Tallinna ja Harjumaa koolide vahelises 5.-7. klasside kirjandusliku mälumängu finaalis saavutas meie kooli võistkond koosseisus Kieron Kevin Riima, Kenert Kõve, Sander Anti Päiv, Joonas Segaert ja Carl Markus Dalton 5. koha.

Selle aasta mälumäng oli pühendatud C. Perrault`, H. C. Anderseni ja F. R. Kreutzwaldi elule ja muinasjutuloomingule. 8. novembril toimunud eelvoorus, kus olid klassikalised mälumängu 15 küsimust muinasjuttude ja kirjanike elu ja loomingu kohta, olid poisid kindlalt oma teadmistega grupi parimad.
 
Finaalis tuli lisaks loomingu tundmisele esitada ka näidend Anderseni muinasjutu „Metsluiged“ ainetel. Tihedas rebimises reaalkooliga jäid poisid finaalis viimase küsimusega jänni, mis jättis meie esinduse napilt 5. kohale.
 
„Poisid olid tublid ja väärivad kiitust, aga seekord olid teised grammikese paremad,“ oli poisse juhendanud õpetaja Irene Artma rahul.
 
Esikoha saavutas Vannalinna Hariduskolleegium, kellele järgnesid Harkujärve ja Paldiski Põhikool.
 
Kirjanduslikmalumang2018.1
 
 
Kirjanduslikmalumang2018.2
 
Esimesel pildil meie kooli võistkond koos konkurentidega, teisel pildil üksinda - 
vasakult Carl Markus, Kieron Kevin, Sander Anti, Joonas, Kenert.
Fotod: Irene Artma
Sa oled siin: Avaleht 5.-7. klassi poisid said Harjumaa kirjanduslikus mälumängus 5. koha