Gümnaasiumi noormehed tõid Tallinna meistri tiitli võrkpallis juba kolmandat korda meie kooli


20. ja 21. aprillil 2017 meie kooli võimlas läbi viidud Tallinna võrkpallimeistrivõistluste finaalmängud lõppesid meie gümnaasiumi poistele taas võidukalt – kuldmedalid ja Tallinna meistri tiitel toodi juba kolmandat aastat järjest meie kooli. Selle aasta kuldsesse meeskonda kuulusid Tamur Viidalepp, Reimo Reimand, Henry Veetamm, Rainer Kont- Kontson, Markus Helde, Mihkel Vaher, Andrus Palu, Pietro Cicetti ja Reinhard Reimaa. Võistkonda juhendas kehalise kasvatuse õpetaja Meelis Rum.
 
Meie gümnasistid mängisid finaalturniiril neli mängu, millest esimese päeva vastaseid, Tallinna Humanitaargümnaasiumi ja Tallinna Õismäe Vene Lütseumi võideti kindlalt. Teise päeva vastased olid tugevad Gustav Adolfi Gümnaasium ja Reaalkool. Neist esimene kohtumine võideti siiski üllatavalt suure eduga.
 
Otsustav mäng Reaalkooliga oli ootuspäraselt pingeline. Mäng kulges punkt-punktilt ja vahelduva eduga. Esimese geimi võitsid meie poisid, teise Reaalkooli omad. Otsustav kolmas geim algas meie võistkonna väikese ülekaaluga, geimi lõpp aga kuulus juba kindlamalt meile.
 
„Kõik poisid olid väga tublid, aga silma jäi Rainer Kont- Kontsoni kindel mäng rünnakutel,” kommenteeris kullavõitu õpetaja Meelis Rum.
 
Tabeli lõppseis jättis meie võistkonnale kõige rohkem vastupanu osutunud Reaalkooli neljandaks, GAG-ile kuulus teine ja Õismäe Vene Lütseumile kolmas koht.
 
 
Foto: Meelis Rum
Sa oled siin: Avaleht Gümnaasiumi noormehed tõid Tallinna meistri tiitli võrkpallis juba kolmandat korda meie kooli