Saksakeelsel teatripäeval sai meie kooli etendus eripreemia

12. aprillil 2017 Kadrioru Saksa Gümnaasiumis toimunud vabariiklikul saksakeelsel teatripäeval "Kreativfabrik" sai Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi saksa keele õppijatest näitetrupp eripreemia parima rühmaesinemise eest näidendis „Kuidas sajajalgne magama läheb “(Wie der Tausendfüssler schlafen geht“).
 
Näidendis esinesid Monica Jalakas, Karmen Errapart, Karolina Siemer, Cathy-Carmen Kaareste, Kaaro Kalmus, Patrick Mauer, Hans Harald Peep, Märt Pärnaste, Stella-Maria Repnau, Hardi Sirendi, Herman Zarip, Aron Altmets,Vanessa Laskar, Kadri Liis Paasik, Martin Väli. Õpilasi juhendas saksa keele õpetaja Kersti Seeba.
 
Teatripäevast võttis osa 94 õpilast üheksast koolist. Kokku esitati 10 etendust, mis kõik olid huvitavad ja naljakad, õpilased nautisid nii enda esinemist kui ka teiste vaatamist.
 
Oli meeleolukas päev. Osalenud koolide saksa keele õpetajad jagasid omavahel ka esitatud näidendite tekste, et oleks võimalus neid õpilastega tundides lugeda.
 
Kreativfabrik
 
Foto: Kadrioru Saksa Gümnaasiumi koduleht 
Sa oled siin: Avaleht Saksakeelsel teatripäeval sai meie kooli etendus eripreemia