Murdmaateatejooksult toodi kooli kaks 1. ja 3. koht

Teisipäeval, 27. septembril olid Stroomi metsas peetud Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa murdmaateatejooksul edukad nii meie kooli 5. klasside võistkond kui 6.-7. klasside võistkond, kes oma vanuseastmes võitsid mõlemad esikoha ja karika, ning 3. klasside võistkond, kes võitis 3. koha.

Võistkonda kuulus viis poissi ja viis tüdrukut ja joosta tuli 350 meetrit.

5. klasside võistkonda kuulusid Johan Üprus, Sander Päiv, Martin Pikk, Andri Viitkin, Marten Lootus, Caterina Cicetti, Grete Luide, Johanna Martinson, Anna-Marii Filjanina ja Liisi Lotta Kinks, 6.-7. klasside võistkonda Õnne Heintalu, Chiara Cicetti, Tuuli Rinde, Lilian Hanni, Lotta Kivistik, Julius Kastein, Kuldar Null, Markus Vesi, Gio Kuwahara ja Dinars Ekharts.

3. klasside võistkond võistles koosseisus Johanna Eliise Rahendi, Britt Raudsepp, Karola Viljus, Kally Jewel Greenwood, Liis Käosoo, Marek Andro Kesküla, Ragnar Martinson, Rasmus Aksel Vooremaa, Oscar Tobias Piiroja ja Francesco Cisetti.

Võistkondi juhendasid ja ergutasid õpetajad Helme Pärn, Pirgit Purju, Sirje Volmer, Railo Paun ja Meelis Rum.

Murdmaateatejooks.1.2016

Murdmaateatejooks.2.2016

Fotod: Meelis Rum

Murdmaateatejooks2016.3.kl

Foto: Railo Paun

Piltidel 5., 6.-7. ja 3. klasside võistkond.

Sa oled siin: Avaleht Murdmaateatejooksult toodi kooli kaks 1. ja 3. koht