Õpilasfirma Lumberdeck esitles laadal oma toodangut

13. veebruaril esitlesid Kristiine keskuses toimunud õpilasfirmade laadal meie kooli 11. klasside õpilased Kenneth-Marten Jaanus, René Piiriselg ja Merilin Melts, kes kuuluvad õpilasfirmasse Lumberdeck, oma toodangut – puidust pilte. Õpilasfirma idee tekkis õpetaja Raivo Kelbi majandusõpetuse tunnis.

„Laadal oli meil hea võimalus teha müügi- ning reklaamitööd. Klientide tagasiside oli meie toote puhul väga positiivne ning edasised plaanid on areneda veel suuremaks,” ütles Kenneth-Marten. René arvas, et kuna laadal räägiti umbes 100 inimesega, siis sai sealt ka erinevaid kontakte ning kliente.

Lumberdeck toodab vineerist sisekujunduselemente, mida saab kasutada maali või pildi asemel. Õpilasfirma poolt tehtud piltidele on võimalik lisada ka valgustus.

Toode valmib nii, et esialgu tehakse kavand, pärast mida saadetakse kavand laserlõikusfirmasse, kust saabub juba lõigatud plaat. Edasi on vaja plaat lihvida, viimistleda puidupeitsiga ja külge panna seinale paneku kinnitused ning LED-riba.

Pildil on Merilin Melts, Kenneth-Marten Jaanus ja René Piiriselg.
Õpilasfirmasse kuulub ka Trevor Kokk, keda sel pildil pole.
Sa oled siin: Avaleht Õpilasfirma Lumberdeck esitles laadal oma toodangut