Võrkpalliklubi Täht U20 võrkpallimeeskond on Tallinna parim

Võrkpalliklubi Täht U20 võrkpallimeeskond sai Tallinna linna tunnustuse kui Tallinna 2015. aasta parim sportmängude võistkond. Tunnustusega kaasnes 1500 euro suurune preemia.

Auhinnad parimatele Tallinna noorsportlastele andis Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvart üle 12. veebruaril Jaan Poska majas. Auhinda käisid vastu võtmas võistkonna treener Jaan Prass ja mängija Oscar Leemets.

Eelmisel aastal võitis Täht U20 võrkpallimeekond kuni 20-aastaste noormeeste Eesti meistrivõistlused, kusjuures finaalturniiril võideti kõiki vastaseid ja loovutati vaid kolm geimi, ja A-vanuseklassi noormeeste Eesti karikavõistlused samuti täisedu ehk viie võiduga, kusjuures viies mängus ei kaotatud ühtegi geimi.

Tallinna parimas võistkonnas mängivad meie kooli õpilastest Oscar Leemets, Reimo Reimand, Karl Stamm, Tamur Viidalepp, Henry Veetamm ja Danek Kullerkupp. Seitse võrkpallimeeskonna mängijat kuulub Eesti võrkpallikoondisse.

Tallinna linn tunnustas kokku 32 üksiksportlast ja ühte võistkonda.

Foto: Albert Truuväärt

Täht

Foto: Eesti Võrkpalliliidu kodulehekülg

Sa oled siin: Avaleht Võrkpalliklubi Täht U20 võrkpallimeeskond on Tallinna parim