Gümnaasiumi võrkpallineiud tõid kulla 3. aastat meie kooli

Meie kooli gümnaasiumiastme tüdrukute võrkpallikoondis võitis Tallinna Humanitaargümnaasiumis peetud võrkpalli finaalturniiril kindlalt meistritiitli ja kuldmedalid. Võistkonnas mängisid Kõue Heintalu, Laura Kannike, Birgit Stogov, Carmen Sillamaa, Alexandra Artma, Liisa Kivistik, Karmen Stamm ja Anu Lattik. Neidusid juhendas kehalise kasvatuse õpetaja Sirje Volmer.
 
Tallinna meistrivõistluste kuldmedalid tõid tüdrukud meie kooli juba kolmandat aastat järjest.
Juhendaja Sirje Volmer iseloomustas võiduga lõppenud turniiri nii: „Sellel aastal läks meie võrkpallineidudel lihtsalt, tõsised ja pingelised mängud jäid ära, sest nende mänguline üleolek oli ilmselge. Võit oli ainult vormistamise küsimus. Tublimaks ja kindlamaks mängijaks võib kindlasti pidada Kõuet, aga loomulikult andsid endast parima kõik.”
 
Kodusaalis sai teise koha Tallinna Humanitaargümnaasiumi võistkond ja kolmandaks tuli Tallinna Reaalkool. Kokku osales turniiril kolmkümmend gümnaasiumi võistkonda.
 
 
Foto: Andres Vakra
Sa oled siin: Avaleht Gümnaasiumi võrkpallineiud tõid kulla 3. aastat meie kooli