Kool tähistas 40. juubelit

Oktoobrikuus tähistas meie kool pidulikult oma 40. juubelit kringlipäeva, endiste ning praeguste õpetajate piduliku vastuvõtu ja traditsioonilise vilistlaste õhtuga.
 
16. oktoobri, kringlipäeva hommikustes tundides oli külalisõpetajatena arvukalt vilistlasi. Räägiti, milline nägi kool välja nende õppimisajal ja millega praegu tegeldakse. Tundus, et huvitav oli nii kuulajatel kui kõnelejatel.
 
Juubeli kontsert-aktused sujusid hästi ja kava oli meeleolukas. Esinemisnumbreid oli igale maitsele ja esinejad särasid isegi neljandal kontserdil. 10. klassi tüdrukute pintsli all reaalajas ekraanile tekkivad pildid pakkusid lisaks laval toimuvale samuti elamust.
 
Kringlipäev lõppes praegustele õpilastele oma klassides kringli söömisega - sünnipäev ikkagi.
 
Aktus59-th
 
11. klassi poisid jagavad kringlid klassidele.
Foto: kooli press
 
 
Endiste ning praeguste õpetajate vastuvõtt algas piduliku kontsertaktusega, millele järgnes bankett 2. korruse fuajees. Aktusel soovisid koolile õnne Tallinna Haridusameti esindaja Tanel Keres ja Haridusametis meie kooli kuraatorina töötav Signe Hohensee, Kristiine linnaosa vanem Vadim Belobrovtsev ja Kristiine Gümnaasiumi direktor Tiina Pall. Viimane lõpetas oma kõne arvamusega, et 40ndatesse, keskikka jõudmine ei peaks kooli kurvastama, sest parimad palad mängitakse ikkagi vanadel viiulitel.
 
Aktusklalistele47-th
 
Õpetajad kontsert-aktusel.
Foto: kooli press

Vaata õpetajate, endiste õpetajate ja külaliste aktuse fotosid:
http://public.fotki.com/MaiLiisM/vilistlaste-aktus/
 
Juubeli puhul toodi koolile ka kingitusi – imeilus kunstipärane seinakell, kus juubelitähis 40 kujutatud, mänge, suuri potililli, koolile väga vajalikud kondensaatormikrofonid.
 
Koolipere annetustena kogunes skulptuuriprojekti fondi 2679,21 eurot. Kool tänab kõiki annetajaid!

22. oktoobril kogunesid vilistlased ja õpetajad Lauluväljaku Klaassaali vilistlaste õhtule. Osavõtjaid, vilistlasi ja õpetajaid oli kokku üle 400.
 
„Vilistlaste kokkutulek läks kenasti, eeltöö oli tehtud ja Lauluväljakuga oli väga hea koostöö,” ütles huvijuht Marje Nurk. Kõne pidasid direktor Jaan Paas ja 1. lennu vilistlane Mare Enniste. Esines The Purple Gang, töötasid kohvikud ja Mojito baar, sai tantsida, vanu klassi- ja koolikaaslasi kohata, koos pilti teha.
 
Vilistlased ja opetajad
 
Pildil on koos vilistlastega 1. reas (vasakult) kooli esimene huvijuht Elle Ikävalko, eelmine direktor Albert Raamat ja eelmine huvijuht Tiiu Lehola, tagareas vasakult teine endine matemaatika õpetaja Laine Oolu.
Foto: K. Rebane
 
Vaata vilistlaste õhtu pilte siit.
 
Juubeliürituste peakorraldaja huvijuht Marje Nurk jäi kõikide üritustega väga rahule ja tänab südamest kõiki õpilasi, vilistlasi ja õpetajaid, kes olid abiks juubeliürituste korraldamisel.
 
Juubeli puhul  peetud korvpalli- ja võrkpallimängude kohta loe spordiblogist.
Sa oled siin: Avaleht Kool tähistas 40. juubelit