Lilleküla "muuvis" kolmandat korda

Neljapäeva, 24. septembri neljanda tunni ajal liikus kogu meie koolipere – kõik õpilased ja õpetajad - kooli staadionil „Lilleküla muuvib” ettevõtmisel.

Läbi viisid liikumistunni kooli kehalise kasvatuse õpetajad. Liikuda sai jooksurada pidi päri- ja vastupäeva ja tervitada samal ajal teistpidi liikujaid. Üllatavalt soe päike oli samuti kohal ja soosis kogu ettevõtmist.

Lõpus sai kogu kooli rahvas taas ühisele pildile jäädvustatud. Selleaastast pilti vaadates saab teada, millist ümmargust sünnipäeva kool oktoobrikuus tähistab.

„Lilleküla muuvib” on traditsiooniliseks sündmuseks saanud kooli tervisenõukogu algatusel ja toimus sel aastal rahvusvahelise liikumisnädala Move Week raames juba kolmandat korda. „Eesmärk on värskes õhus liikuda ning kogu koolipere kord aastas ühele pildile saada,” ütles huvijuht Marje Nurk.

Liikumisnädala Move Week peaeesmärk on rõhutada liikumisharrastuse olulisust.

Lillekyla muuvib2015

Foto: Marje Nurk