Direktor tunnustas 2014./2015. õa parimaid

26. mail tunnustas direktor oma vastuvõtul 2014./2015. õppeaasta parimaid õpilasi. Sellel aastal esitati tunnustuse saamiseks kokku 50 kandidaati, kellest meie kooli kõrgeima tunnustuse pälvis 27 õpilast.

Õppimise kategoorias
Kaspar Mathias Korrol (1.a), Tii Salumets (2.b), Mirtel Rist (2.c), Karite-Mirell Mander (3.b), Grete-Lii Leinsalu (5.a), Chiara Cicetti (5.b), Kertu-Triin Roosmann (5.c), Sirli Staub (6.c), Ragne Vaik (7.b), Paula Silland (8.b), Emily Joy Krohn (9.a), Evelyn Hammerbeck (9.b), Sten Artur Laane (9.c) ja Maris Pille (12.r).

Spordi kategoorias
Oskar Pukk (3.a), Rimmo Kadapik (3.c), Kaspar Daniel Laherand (4.a), Henry Veetamm (9.c), Kristo Siimer (9.c) ja Helis Pajuste (11.l).

Huvitegevuse kategoorias
Johanna Martinson (3.a), Henri Ojaste (5.a) ja Tuuli Rinde (5.c).

Koolielu edendamise kategoorias
Kadri Ustav (10.b), Karl Stamm (11.r), Anna-Maria Rebane (11.r) ja Georg Seema (11.r).

Pärast pidulikku osa, mis koosnes etteastetest, tunnustuste kätteandmisest ja auraamatusse kirjutamisest, tehti grupipilt ja igaühest ka eraldi pilt. Pidulikku meeleolu aitasid musitseerides luua Ruff-Rufina Nikolajeva, Patrick Mauer, Hans-Harald Peep, Rebeka Lilleorg ja Anett Arutamm.

Pidulikule osale järgnenud banketil pakkusid kodunduse valikaine õpilased, keda juhendas õpetaja Lea Laus, oma valmistatud suupisteid.

direktori vastuvott 2015
Sa oled siin: Avaleht Direktor tunnustas 2014./2015. õa parimaid