Kampaania "Parim koolilõpp!” parima klassipildi tegi meie 12.R

Rocca al Mare keskuse kampaania "Parim koolilõpp!” 2015. aasta parima klassipildi auhinnad võitis meie kooli 12.R klass.

Võidupildi auhinnaks on klassi igale liikmele 250 euro eest stilisti abiga valitud lõpuriideid Rocca al Mare kauplusest ja tervele võidupildi saatnud klassile edasi-tagasi bussipiletid vabalt valitud Lux Expressi sihtkohta.

“Pildi kompositsioon on väga hästi õnnestunud. Kõikide klassiliikmete tegevused on jäänud selgelt ja detailselt pildile, ning mis kõige tähtsam – keegi ei ole jäänud teise varju,” kommenteeris 12.r võidupilti fotograaf Kalle Veesaar.

Ka Rocca al Mare turundusjuht Kristi Seppel kiitis, et vahval ja emotsionaalsel pildil hakkab esimesena silma klassikaaslaste kokkuhoid.

"Pildi üheks tugevuseks on ka see, et kuigi pildil on palju erinevaid tegevusi, on need omavahel klappima pandud ning sündinud on ühtne värvikas tervik,” võttis žürii üksmeelse otsuse kokku kostüümikunstnik Kenneth Bärlin.

parim klassilopp 2015

Vaata ka: http://www.roccaalmare.ee/events/-/events/3202/Onnitleme-kampaania-Parim-koolilopp-voitjaid
Sa oled siin: Avaleht Kampaania "Parim koolilõpp!” parima klassipildi tegi meie 12.R