Põhikooli poisid tulid jalgpallis Tallinna meistriks

5. mail Sportland Arena sisehallis finaalturniiriga lõppenud Tallinna põhikooli poiste jalgpalliturniiril võitis meie kooli võistkond Tallinna meistri tiitli. Võistkonnas mängisid Johan Pastarus, Christopher Wallace Kehinde, Kristo Siimer, Jesper Juha, Rauno Kütt, Jürgen Orumaa, Uko Heintalu, Tanel Neubauer, Reinhard Reimaa, Antti Järva, Kaspar Laur, Ben Trygve Nõukas, Kevin Sarapuu ja Rivo Soolepp. Võistkonda juhendas õpetaja Meelis Rum.

“Poisid võitsid meistritiitli, kaotamata ühtegi mängu, lastes endale lüüa vaid ühe värava. Poisid mängisid kogu turniiri vältel kindlalt, eriti hea oli kaitsemäng, kus tugeva survega sunniti vastaseid eksima. Kedagi esile tõsta on raske, sest kõik mängisid ühtlaselt hästi, ja meeskonnamäng oli ka meie võidu võtmeks,” ütles Meelis Rum.

Teise koha sai Õismäe Gümnaasiumi ja kolmanda koha Pirita Majandusgümnaasiumi võistkond.

Rohkem pilte vaata spordi ajaveebist.
Sa oled siin: Avaleht Põhikooli poisid tulid jalgpallis Tallinna meistriks