Põhikooli võrkpallipoisid tulid Tallinna meistriks

Põhikooli poiste võrkpallikoondis võitis 29. aprillil 2015 Tallinna koolinoorte meistritiitli, kusjuures finaalturniiril võideti kõiki vastaseid. Võistkonnas mängisid Rivo Soolepp, Andre Šmoilov, Essu Heintalu, Henry Veetamm, Andrus Palu, Markus Helde, Mihkel Vaher, Pietro Cicetti ja Kristofer Niine.

“Meie põhiründaja Henry Veetamm mängis finaalturniiril, käsi lahases, mis tõi mängudesse ka ärevaid hetki, sest teised lootsid liigselt temale,” ütles juhendaja Meelis Rum.

28. aprillil Tallinna Reaalkooliga mängides oli algus küll ebakindel, kuid mängu teises pooles mängiti vastased kindlalt üle. 29. aprilli esimeses mängus 21. Kooliga oli närvilisem teine geim, kus vastased visalt vastu hakkasid, kuid lõpuks võideti pikale veninud geim ja seega kogu mäng. Päeva teises mängus Tallinna Humanitaargümnaasiumi vastu olid poisid juba kindlamad ja võitsid seega turniiri kaotuseta.

Teise koha said Tallinna Humanitaargümnaasiumi, kolmanda koha Inglise Kolledži poisid.

Sa oled siin: Avaleht Põhikooli võrkpallipoisid tulid Tallinna meistriks