Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolidevahelisel 3.-5. klasside jalgpalliturniiril, mis peeti 24. aprillil, võitis meie kooli võistkond 1. koha. Lilleküla Gümnaasiumi võistkonnas mängisid Sander Zuravljov, Sander Metsam, Kuldar Null, Sten-Egert Paap, Henri Ojaste, Julius Kastein, Andreas Toompuu, Ott Kallaste, Clen Pruuli ja Kaspar Daniel Laherand. Võistkonda juhendas õpetaja Railo Paun.

Poiste juhendaja Railo Pauna sõnul oli Lilleküla Gümnaasiumi poiste võistkond oma vastastest üle nii füüsiliselt kui ka mänguoskustelt. Karjamaa Gümnaasiumi võideti 6:3, Kalamaja Põhikooli 8:1 ja Pelgulinna Gümnaasiumi 6:0.

2. koha sai Kalamaja Põhikool ja 3. koha Karjamaa Gümnaasium.

Osales seekord viis võistkonda, kuigi algselt oli end kirja pannud seitse kooli. Võistlemast loobusid Audentese Erakool ja Ehte Gümnaasium.

Foto: Railo Paun
Sa oled siin: Avaleht Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolidevaheliselt 3.-5. klasside jalgpalliturniirilt toodi 1. koht