Meie põhikooli tüdrukud tulid taas koolinoorte meistriks võrkpallis

Meie põhikooli tüdrukud tulid Tallinna Humanitaargümnaasiumis toimunud tütarlaste võrkpallimeistrivõistlustel koolinoorte meistriks võrkpallis. Kuldses võistkonnas mängisid Liisa Kivistik, Alexandra Artma, Grete Miil, Kris-Marii Jaanson, Marcella Raud, Sofia Markson, Marlene Vompa, Maria Tuuksam ja Laura Kannike. Võistkonda juhendas kehalise kasvatuse õpetaja Sirje Volmer.

Meie tüdrukute mäng turniiril oli ühtlaselt tubli. Finaalis oli vastaseks Tallinna Humanitaargümnaasiumi võistkond, kuhu kuulusid põhiliselt viiendate ja kuuendate klasside tütarlapsed. Korraks suutsid vastased geimi keskel isegi seisu võrdsustada, aga edasi kulges mäng n-ö "ühte väravasse".

“Sellel aastal läks meie tüdrukutel väga lihtsalt, üleolek vastastest oli mäekõrgune ja teised koolidki panid meile kuldmedalid kaela juba enne finaalturniiri,” ütles tüdrukute juhendaja Sirje Volmer. Kevadel viiele põhikooli lõpetavale võistkonna liikmele loodab ta noorematest klassidest väärilist asendust, et tuleval õppeaastal auga tiitlit kaitsta.

Hõbemedalid võitsid Tallinna Humanitaargümnaasiumi ja pronksmedalid Tallinna 21. Kooli võrkpallurid.

Tydrukud võrkpallis Tallinna meistrid 2015

Tallinna meistrid võidukarikaga.
Foto: Andres Vakra
Sa oled siin: Avaleht Meie põhikooli tüdrukud tulid taas koolinoorte meistriks võrkpallis