Sõudeergomeetrite võistlusel võideti poiste 3. ja põhikooli arvestuses võistkondlik 1. koht

1. aprillil Tallinna Spordihallis peetud Tallinna koolinoorte 2015. aasta meistrivõistlustel sõudeergomeetritel CONCEPT 2 said põhikooli poisid 3. koha. Poiste võistkonda kuulusid Henry Veetamm, Dennis Raid, Kaspar Laur ja Uko Heintalu.

“Umbes poolteist minutit kestev sõudmine on väga tugev pingutus, poisid sõudsid end täiesti tühjaks, alles medalitest kuuldes tuli elu tagasi. Konkurents on väga tihe, medalitele jõuda on väga hea tulemus,” ütles juhendaja Meelis Rum.
 
Sõudeergomeeter2. 2015

Kuna põhikooli tüdrukud ( võistkonnas Laura Kannike, Triin Pihlapson, Laura Leoste ja Liisa Kivistik; juhendaja Sirje Volmer ) said 4. koha, tuli meie kool põhikoolide arvestuses võistkondlikult 1. kohale.

Meie koolis on sõudeergomeeter olemas, aga süstemaatiliselt alaga ei tegelda. Enne võistlusi selgitasid õpetajad klassides välja parimad sõudjad ja nendega tegeldi eraldi ja anti soovitusi.
 
Kokku osales võistlustel 40 kooli ja igal alal umbes 140 võistlejat.
 
Sõudeergomeeter3. 2015
 
Fotod; Meelis Rum
Tulemuste kohta loe täpsemalt  spordi ajaveebist.
 
Sa oled siin: Avaleht Sõudeergomeetrite võistlusel võideti poiste 3. ja põhikooli arvestuses võistkondlik 1. koht