Artises linastuvad meie õpilaste filmid

Kas sul on midagi öelda

 

Programm "Kas sul on midagi öelda?!" esilinastus kinos Artis 1. aprillil kell 19.00. Filme on tavakülastajatel võimalik vaadata ka 6. - 9. aprillil. Seansid toimuvad:

Esmaspäeval, 6. aprill kell 17:45
Teisipäeval, 7. aprillil kell 15:45
Kolmapäeval, 8. aprillil kell 17:45
Neljapäeval, 9. aprill kell 16:45

Juba seitsmendat aastat õpetatakse Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis filmi ja meediat. Kui 10. klasside noored on ühe õppeaasta jooksul selgeks saanud filmitegemise põhitõed, siis jätkub õppeaine järgmisel aastal iseseisva tööga, mille raames võetakse üles koolis toimuvaid üritusi ja tehakse noortele suunatud sotsiaalreklaame. Käesoleva programmi filmid teinud noorte juhendajaks on Balti Filmi- ja Meediakoolis režissöörikutse omandanud Eik Tammemäe, kelle lühifilmid on linastunud mitmes BFM-i tudengite filmiprogrammis. Varem on koolinoori juhendanud samuti BFM-i haridusega režissöör Raigo Saariste, kelle viimane lühifilm "Kuuku kontakt" linastus hiljuti Von Krahli Teatri filmiprojektis "Kontakt".

Kahetunnises programmis linastub 34 lühifilmi pikkusega mõnekümnest sekundist kuni paari minutini. Filmiprogrammi kohta leiab rohkem infot aadressilt: http://www.kino.ee/Event/3377/
Sa oled siin: Avaleht Artises linastuvad meie õpilaste filmid