Keemiaviktoriinil ja -olümpiaadil oldi edukad

9.c klassi õpilased Agnia Gotlib, Sten Arthur Laane ja Marko Bode said Tallinna linna keemiaviktoriini finaalis, mis peeti koolivaheajal Tallinna 53. Keskkoolis, Tallinna eesti koolide arvestuses 2. ja üldarvestuses ligi 30 osalenud kooli seas 4. koha.

Viktoriinil küsiti erinevaid teadlasi, fakte ja mõõteriistu, samuti paluti keemilise katse käigus ise aineid tuvastada. Õpilaste arvates oli viktoriin uus huvitav kogemus.

Viktoriini võistkonnas osalenud Sten Arthur Laane osales ka keemia olümpiaadi vabariiklikus voorus, kuhu ta kutsuti olümpiaadi piirkonnavooru töö põhjal ja kus ta 24 9. klassi õpilase hulgas sai 10. koha. Tema juhendaja õpetaja Aigro ütles Sten Arthuri kohta, et temas on õnnelikult kokku saanud nii tarkus kui töökus. Olümpiaadiks ettevalmistamisel tegi ta tublisti iseseisvat tööd, õpetajaga koos valmistuti rohkem praktilisteks ülesanneteks.
“Olen õpilaste edusammudega väga rahul,” ütles õpetaja Alli Aigro.

Keemia viktoriin 2015

Pildil: keemia viktoriini diplomiga Marko Bode, Agnia Gotlib ja Sten Arthur Laane.
Sa oled siin: Avaleht Keemiaviktoriinil ja -olümpiaadil oldi edukad