Argo Kivi on Kaitseliidu Tallinna maleva parim rühmapealik

15. novembril, kui Tallinna kodutütred ja noorkotkad tähistasid Tallinna Ülikooli Pedagoogilise Seminari aulas piduliku koondusega Kaitseliidu 96. aastapäeva, valiti meie kooli riigikaitse õpetaja Argo Kivi Kaitseliidu Tallinna maleva parimaks rühmapealikuks. Tunnustuse “Aasta rühmapealik 2014“ pälvis nooremleitnant Argo Kivi kahe noorterühma eeskujuliku juhtimise eest.

Argo Kivi õpetab meie koolis valikainena riigikaitseõpetust. Ta on väga populaarne õpetaja - üle 100 õpilase on valinud tema valikkursuse. Lisaks tegeleb ta ka meie koolis noorkotkastega. Ka nende seas on ta populaarne.

7.c noorkotkad Ken, Sten-Rauno ja Mairo iseloomustasid oma rühmajuhti sõbraliku, hooliva ja vastutulelikuna. Esimesena tulid meelde Argo toodud pitsad, siis aga hulganisti Argo korraldatud vaba aja üritusi: lasketiirus laskmas käik, Kalev Spas ujumine, kanuumatk, noorkotkaste suvine laager, Läti riigikaitselaager jpm.
 
Õppealajuhataja Anu Luure iseloomustab Argo Kivi kui heas mõttes “fanaatikut”, kelle tegemistes on kirge. Ta toob oma tundidesse külalisi, viib õpilasi metsa riigikaitselaagrisse, õpetab neid metsas hakkama saama ja “ellu jääma”. Samas on ta väga hooliv, tähelepanelik ja ääretult sõbralik.
 
 
Tallinna maleva 2014. aasta parimad (vasakul Argo Kivi).
Foto: Facebook
Sa oled siin: Avaleht Argo Kivi on Kaitseliidu Tallinna maleva parim rühmapealik