Karmely Särme võitis lugemise lusti eripreemia

4. c klassi õpilane Karmely Särme saavutas 16. oktoobril Eesti Lastekirjanduse Keskuses toimunud Tallinna koolide 4. klasside ettelugemispäeval “Sport ja liikumine lasteraamatutes“ žürii eripreemia - lugemise lusti eripreemia. Karmelyt juhendas õpetaja Janeli Lõoväli.

Karmely luges ette katkendi Ilmar Tomuski raamatust "Vend Johannes". Lugu rääkis sellest, kuidas poisile olid trennijalanõud väikseks jäänud. Isa lootis raha kokku hoida ja tahtis poisile oma vanad jooksutossud anda, kuid neist oli poisi jalg kõvasti pikem.

Juba klassis teksti ette lugedes esitas Karmely selle väga julgel ja lustlikul moel ning köitis kuulajate tähelepanu. Juhendaja Janeli Lõoväli kiitis nii Karmely tekstivalikut, esinemisjulgust kui selget ja kõlavat häält.

Karmely esinemas.
Sa oled siin: Avaleht Karmely Särme võitis lugemise lusti eripreemia