Jalpallipoisid võitsid pronksmedalid

Meie gümnaasiumi jalgpallimeeskond võitis 9. oktoobril Sportland Arenal finaalturniiriga lõppenud Tallinna koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis kolmanda koha.

Võistkonda kuulusid Kennet Starkopf, Giacomo Piron, Rasmus Martin, Jaanus Martin, Joosep Roosaar, Janar Almet, Kevin Tarto, Hardi Harold Sallo, Ralf Pütsepp, Erik Hein, Oskar Aksiim, Silver Räämet, Oliver Karlson, Andres Dzestelov ja Karl Raimond Tamm. Juhendajaks oli poistel kehalise kasvatuse õpetaja Meelis Rum.

Medalite jagamisel olid neljapäevased kohtumised otsustavad. Kuna meie poisid võitsid Prantsuse Lütseumi 4:1 ja Tallinna Reaalkooli 2:0, olidki pronksmedalid võidetud.

Juhendaja-õpetaja Meelis Rum kiitis kõige rohkem meeskonna kaptenit Oliver Karlsonit ja nimetas teda “kogu meeskonna hingeks”. Oliveri arvates olid meeskonnas turniiri parimad keskpoolkaitsja Kennet Starkopf, kes tegi kogu turniiri vältel palju n-ö musta tööd, ja kaitsjad Silver Räämet ja Andres Dzestelov, kes nii mõnedki pallid lausa väravajoonelt ära lõid.

Meistritiitli võitis Tallina Arte Gümnaasiumi ja hõbemedalid Kadrioru Saksa Gümnaasiumi meeskond. Meistrivõistlustel osales 38 koolimeeskonda.

Sa oled siin: Avaleht Jalpallipoisid võitsid pronksmedalid