Kooli külastasid Tromsø kooli õpetajad

Meie kooli õppekorralduse ja eriti infotehnoloogia õpetamisega käisid tutvumas järjekordsed külalised, seekord Norrast Tromsø linnast. Kõik 35 külalist olid Norra ühe kooli, Tromsø Mortensnes kooli õpetajad.
 
Norra õpetajatele tutvustasid meie kooli õpetajad Meeri Sild, Anu Luure ja Marje Nurk. Norra külalistele meeldis, et meie kool on puhas, vaikne ja rahulik. Samuti meeldis neile IT vahendite sage kasutamine ainetundides. Norra õpetajatele korraldati ka interaktiivne töötuba, kus nad õppisid tundma liitreaalsust, tegid arvutipõhise testi Eesti kohta ja koostasid AnswerGardeni abil sõnapilved.
 
Idee meie kooli külastada tekkis Norra kooli direktor Jon-Haldan Lenningil Brüsselis iTECi pilootkoolide konverentsil, kus ta kohtus meie direktor Jaan Paasiga.
 
iTEC on Euroopa Liidu projekt, mille raames uuritakse, kuidas tehnoloogia lähima 5-10 aasta jooksul koolitöös võiks rakendust leida. Projekt algas 2010. aasta septembrikuus ning kestab 2014. aastani. ITECi meeskonda kuuluvad partnerid 27 Euroopa riigist. Meie kool ja Norra kool on iTECi pilootkoolid. Meie koolis tegelevad projekti raames innovaatiliste õpistsenaariumide rakendamisega õpetajad Meeri Sild, Ingrid Mäesalu ja Vilve Lepik.
 
 
Sa oled siin: Avaleht Kooli külastasid Tromsø kooli õpetajad