Direktor tunnustas selle aasta silmapaistvaimaid õpilasi

29. mail tunnustas direktor Jaan Paas pidulikul vastuvõtul õpilasi, kes sellel õppeaastal eriliselt silma on paistnud. Kutse vastuvõtule sai 29 õpilast, kes valiti välja 51 kandidaadiks esitatud õpilase hulgast. Nagu ikka, tunnustati parimaid neljas  kategoorias - õppimine, sport, huvitegevus ja koolielu edendamine.
Silmapaistvate tulemuste eest õppimises said kiituskirja Eliise Natka (1.b), Carl Marcus Dalton (2.a), Kirke Koni (2.c), Marily Pern (5.a), Gretel Suurkask (6.b), Anneli Ojaste (7.a), Sofia Markson (7.b), Marcella Raud (7.b), Maria Tuuksam (7.b), Dariya Podmogilnaya (8.b), Martin Hõbemägi (9.a), Kristofer Kirss (9.b), Jaanus Martin (11.h) ja Annika Viirma (12.b).
Silmapaistvate tulemuste eest spordis said kiituskirja Caterina Cicetti (2.a), Hanna Daylor Mülle (5.a), Tamur Viidalepp (9.a), Mihkel Kruusi (9a), Reimo Reimand (9a), Rivo Soolepp (8.c) ja Egon Vaiksaar (12.b).
Aktiivse osalemise eest huvitegevuses said kiituskirja Iti-Grethel Ameljušenko (2.b), Marri Marie Mänd (4.a), Kirke Pütsepp (4.c), Laureen Mängel (4.a) ja Margit Stogov (4.a).
Koolielu edendamise eest said kiituskirja Kaarel Pärtel (10.r) ja Raivo Toompere (10.r).
Pärast kiituskirjade kättesaamist ja direktori sõnavõttu lasti hea maitsta 11. klassi kodunduse valikaine õpilaste poolt valmistatud suupistetel ning veedeti aega üksteisega vesteldes.
"Selleaastane vastuvõtt oli kuidagi eriti pidulik ja ilus, seda paljuski tänu õpetajatele, kes õpilaste kohta nii ilusad tekstid kirjutasid, mida oli uhke ja hea ette lugeda!" ütles huvijuht Marje Nurk.
Direktori vastuvott2014
Sa oled siin: Avaleht Direktor tunnustas selle aasta silmapaistvaimaid õpilasi