5. klassi tüdrukud osalesid võimlemispeol

1. juunil Pirita Spordikeskuses toimunud Tallinna XVI võimlemispeol, kus esinesid võimlemisrühmad Tallinnast ja maakondadest, osalesid ka meie kooli 5.c klassi õpilased: Marie-Heleen Innos, Karola Jõearu, Carmen Maria Nahkur, Elis Vedom, Laura Toom, Karolin Seljamaa, Sirli Staub ja Anna Maria Teras. Tüdrukuid juhendas õpetaja Helme Pärn.
 
Meie kooli 5.c klassi tüdrukud osalesid 4.-6. klasside lõbusas tsirkusekavas. Pidu algas  traditsioonilise proloogiga ja lõppes võimsa finaaliga, kus koos väikeste ja suurte esinejatega tantsisid väljakul ka nende juhendajad, õpetajad ning peo korraldajad. 
 
Pidu oli elamusterohke ja meeldis kõigile, eriti tänulikud olid  lapsevanemad.
 
 

Voimlemisreklaam 2014

Foto: Meelis Rum
Sa oled siin: Avaleht 5. klassi tüdrukud osalesid võimlemispeol