Pese oma käsi!

SA Tallinna Koolitervishoid korraldas kätepesu teemalise konkursi, mille käigus valiti välja võidutööd. Meie koolist võitis kätepesu joonistusvõistluse 4a õpilane Kärt Errapart. Tema tehtud joonistusest valmisid kleepsud mis on meie kooli kõikide kraanikausside juures meeldetuletuseks, et käsi tuleb pesta.

Hoolikas käte pesemine on kõige lihtsam viis, kuidas sina saad end kaitsta haiguste eest!

TLN_Lilleküla_Gümnaasium_Kärt_Errapart_4A__koopia_1.jpg

Tallinna koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlustel tuli põhikooli arvestuses esikohale Caterina Cicetti

Caterina_Cicetti.jpg

Tallinna Lilleküla Gümnaasiumil on uus direktor Anu Luure

Anu Luure on olnud eelnevalt Lilleküla Gümnaasiumi õppejuht.

Soovime uuele direktorile palju õnne ja jõudu oma töös.

Pilt: Scanpix

Rauno Lääne tuli kahekordseks Euroopa meistriks

5.c klassi õpilane Rauno Lääne osales selle aasta suvel 01.07-10.07.2019 Lääne-Virumaal Karepal toimunud Euroopa Noorte Meistrivõistlustel gomokus ja rendžus. Oma vanuseklassis D, 2008. aastal ja hiljem sündinud poiste hulgas, saavutas Rauno mõlemal alal esikoha.

Küsides Raunolt kuidas valmistus ta Euroopa meistrivõistlusteks, oli ta vastus lihtne: "Vaatasin kes on mu vastased ja kuidas nad mängivad."

Rauno sõnul läks võistlus ootuspäraselt. Ettevalmistusplaan toimis ning vastastest keegi teda üllatada ei suutnudki. „Võidud tulid suhteliselt kergesti kuna ma olen igapäevaselt harjunud võistlema endast vanemate gomoku ja rendžu mängijatega," tunnistas Rauno.

Lisaks käis Rauno Lääne hiljuti ka Lääne Hiinas traditsioonilisel Second World Renju Open nimelisel võistlusel, mis toimus Hiinas Anjis. Rauno sai omas vanuseklassis (grupp B) 58 osavõtjaga turniiril tihedas konkurentsis seekord 8. koha.

Õnnitleme Raunot tublide saavutuste eest!

Rauno_Lääne_2.pngRauno_Lääne_Hiinas.png

Pildil Rauno Lääne Second World Renju Open nimelisel võistlusel, mis toimus Hiinas Anjis.

Fotod: Tarmo Lääne

Lastevanemate üldkoosolek